Osebe tipa Koproducent

1
100
A
AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo, AGRFT, Univerza v Ljubljani
Alien Group - Ljubljana
Andree Škop, Marina
B
Babun, Tamara
Bajgora, Valon
Bakšić Čamo, Amra
Balagué, Michel
Baša, Jože
Baškovč, Samo
Bela film, podjetje za filmsko in video produkcijo ter distribucijo, d.o.o., Bela film d.o.o.
Biček, Rok
Bindweed Soundvision
Bjørknes, Jarle
Bohr, Alexander
C
Cankarjev dom, kulturni in kongresni center, Cankarjev dom
Cebram d.o.o.
Cecić, Ira
Celarc, Frenk
Compagnie des films - Paris
Czech Television
Č
Česka Televize - Praha
D
Daiga
Đ
Đapo, Adis
D
Dragojević, Srdjan
Dramska šola Barice Blenkuš - Ljubljana
Društvo ŠKUC
Đ
Đukić, Mina
E
EALIN
Elkamaty, Mahdy
Eskilsson, Tomas
Evropska prestolnica kulture
F
Faktor - Ljubljana
Famul Stuart
Felina Films
Forum Ljubljana, Zavod za umetniško in kulturno produkcijo, Forum Ljubljana
G
Glažar, Jože
Golubović, Srdan
Gomizelj, Tom
Goričan, Uroš
Gračnar, Dimitrij
Gregorčič, Peter
Grlić, Rajko
Gustav film d.o.o.
H
Hemler, Jaka
Hočevar, Danijel
Honeypot Production
Hrvatska radiotelevizija
Hyldahl, Peter
I
Ikovic, Boštjan
Invida d.o.o.
J
Jadran film - Zagreb
Jaka Produkcija d.o.o.
Jambrović, Vanja
Jeda
Jelnikar, Marjan
Jerman, Matija
Juka, Anita
Jurić Tilić, Ankica
Juričić, Siniša
K
Katapult
Kecman, Igor
Kerozin
Keser, Tibor
Kinoatelje
Kino Oko
Kino Svečina - Zgornja Kungota
Kitanov, Stefan
Kjems Juhl, Morten
Klarič, Ivan
Klemenc, Dunja
Kolarič, Sašo
Konečný, Jiŕí
Kregar, Andrej
Križnar, Tomo
KUD Pirati - Ljubljana
Kulenović Gudan, Darija
Kvadrat - Beograd
L
Luksuz produkcija & KINOdvorana
M
Marinšek, Janez
Mastilović, Bojan
MB grip - Scenske storitve, MB grip d.o.o.
MC Krka
Medijska produkcija
Mestna galerija Ljubljana
Ministrstvo za kulturo RS
Mirabelka
Mitevska, Labina
Mitrović, Jelena
MKC Medvode
Mogorović, Miroslav
MOPS Productions - Škofja Loka
Mosso, Mere
M?עius, Axel
N
NET Projekt
NuFrame d.o.o., filmska in video produkcija, NuFrame
O
Občina Dobrovnik
Obsession d.o.o.
Okorn, Mitja
ORF - Wien
Original, kreativni marketing, Roman Zajec, s.p., Roman Zajec s.p.
Out Of The Blue Productions
P
Pavlin, Aleš
PECL
Pečar, Ana
Pediček, Igor
Pehant, Mojca
Pendergast, Vlasta
Pilon Media
Poeschl, Andraž
Pokorn, Žiga
Popov, Darko
Popovac, Josip
Predan Kowarski, Lev
Prinčič, Igor
Prinčič, Tanja
Prirodoslovni muzej R Slovenije
Propeler film - Zagreb
Prvanović, Biljana
Pudo Vision - Ljubljana
Puhovski, Nenad
Pušić, Davor
Q
Quasar Multimedia
R
Radiotelevizija Slovenija, javni zavod, Ljubljana, RTV Slovenija
Refresh Production - Sarajevo
Restart production
Ris, Alexander
Ristevski, Svetozar Ristevski
Ristovska, Kornelija
Ritem, studio za audio in video storitve , d.o.o., Studio Ritem d.o.o.
Rižnar, Teo
Rohrman, Eva
Rossi, Petra
Roš, Milivoj
RTV Crna Gora Podgorica
RTV Slovenija
Rubicon FVP
S
Saksida, Kolja
Salkovski, Tomi
Seliškar, Petra
Shakemoon
Sichel, Julietta
Skaunic, David
Smisl, Mateja Erika
Srdić, Branislav
Srdić, Miloš
Stanić, Tihomir
Stavrianou, Konstantina
St. Mary's Church - Cleveland
Studio 100
Studio ALP
Studio Arkadena d.o.o.
Studio dim
Studio FAMU - Praha
Sutlić, Vanja
SVŠGL
Š
Šejnoha, Ondřej
Šola uporabnih umetnosti FAMUL STUART
Šömen, Darej
Šterk, Igor
Štritof, Andrej
T
Taris Filmproduktion - Solingen
Teresianum B.T. - Budapest
Thoke, Christoph
Timaro Productions
Trevisan, Nadia Trevisan
Trost, Ingmar
TV Makedonija - Skopje
TV Slovenija
U
Unicasting
V
Vardar film - Skopje
Veble, Andrej
Veleposlaništvo ZDA v Ljubljani
Videnović, Viva
Vidmar, Petra
Vizjak, Jure
Vougioukalou, Irini
VPK - Videoprodukcija Kregar d.o.o., VPK d.o.o.
W
Weiss, Ida
White Balance - Ljubljana
Y
Yemen Public Corporation For Radio And Television Sana'a
Z
Zaccaron, Marta
Zajc, Franci
Zanco, Diego
Zander, Frederik
Zavod Blade produkcija, Blade production
ZDF - Mainz
Zornik, Julij
Zwinger film
Ž
Žmavc, Društvo taborišnikov ukradenih otrok, Janez
Žmitek, Jernej
Župec, Matej