Osebe tipa Producent

A
Aćimović, Tatjana
A. Dobbin, Michael
AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo, AGRFT, Univerza v Ljubljani
Alajbegović Pečovnik, Zemira
Anakiev, Dimitar
Anastasov, Vladimir
Andolšek, Gregor
Andree Škop, Marina
A. Nola, Igor
Antauer, Gašper
Anzeljc, Jani
Anzeljc, Vojko
Anžlovar, Vinci Vogue
Arcopinto, Gianluca
Art and Popcorn
ARTikulacija - Podgorica
Autor, Nika
Aymard, Thomas
B
Babić, Alem
Babić, Stanko
Babosek, Dejan
Badovinac, Janko
Bagari, Ludvik
Bakšić Čamo, Amra
Balmazović, Aleksandra
Barišić, Zdravko
Bašin, Petra
Baumgartner, Karl
Bela film, podjetje za filmsko in video produkcijo ter distribucijo, d.o.o., Bela film d.o.o.
Berger, Matjaž
Bešter, Veličan
Biček, Rok
Bizjak, Peter
Blatnik, Aleš
Blatnik, Jožica
Blažin, Miran
Braatz, August
Brajnik, Črt
Bratuša, Peter K.
Breceljnik, Jure
Brešan, Vinko
Brglez, Iris
Brodarič, Miha
Buh, Marcel
Bulajić, Vlado
Bulajić, Vlado
Burger, Janez
Bushe, Morgan
C
Cafnik, Marko
Carrenho, Carlo
Catović, Maksa
Čelar, Miha
Celarc, Frenk
Cerovšek, Peter
Čigon, Ana
Cisar, Jana
Conway, Brendan
Cvejić, Marko
Cvitkovič, Jan
Č
Čadež, Blaž
Čadež, Špela
Čeak, Miha
Čelar, Miha
Černec, Miha
Čigon, Ana
Čogelja, Miljenka
Čokl, Anže
D
Daljavec, Barbara
Dardenne, Jean-Pierre
Dardenne, Luc
Dedakovič, Metka
Delloye, Sebastien
Devetak, Katja
Dilger, Ute
Do it yourself production - Vlasta Pendergast
Doktorič, Aleš
Downey, Mike
Dragojević, Srdjan
Društvo ŠKUC
Dubecký, Peter
Dukić, Nenad
Dževerdanovič, Zoran
Dževerdanović, Zoran
Dževerdanović, Zoran
E
EICAR - Paris
Elbaum, Diana
Emeršič, Živa
Eržen, Lina
F
Farsi, Setareh
Fatamorgana d.o.o.
Ferenc, Aleš
Ferlan, Janez
Ferme, Tjaša
Ferro, Brand
Filipčič, Matej
Fistravec, Matjaž
Flaker Berce, Tosja
Fracchia, Edoardo
G
Gábor, Garami
Gačić, Siniša
Georges, Emilie
Getov, Katja
Golubović, Srdan
Gomizelj, Tom
Goričan, Uroš
Gorše Biček, Erna
Grižonič, Jakob
Gumilar, Marjan
Gumzi, Marina
H
Habr, Mirella
Ham, Matjaž
Hartwig, Wolfgang
Hashemian, Behrooz
Hemler, Jaka
Hlastan, Mirjam
Hočevar, Danijel
Hočevar, Danijel
Horvat, Tomaž
Horváth, Áron
H?Ţe, Egon
I
Ikovic, Boštjan
J
Jankovič, Sašo A.
Jauh, Janez
Javšnik, Matjaž
Jeglič, Nina
Jeglič, Nina
Jemeršić, Dafne
Jeraj, Juš
Jeremić, Milenko
Jerič, Andraž
Jerič, Jerca
Jerman, Matevž
Jernejec, Mladen
Jesenik, Sandi
J. Kovačič, Jani
Jocić, Dejan
Jordanova, Ana
Juka, Anita
Juričić, Siniša
Jurić Tilić, Ankica
Juričić, Siniša
Jurković, Ivana
K
Kajzer, Ana
Kajzer Nagode, Rok
Kamera - Ljubljana
Karathanos, Thanassis
Kastelic, Dušan
Kastelic, Primož
KATAPULT - LUKSUZ PRODUKCIJA
Kenović, Ademir
Keser, Tibor
Keserović, Marija Mia
Kinorama
Kitanov, Stefan
Klemenc, Dunja
Knific, Miha
Kočevar, Anka
Kogoj, Patrik
Kojo, Nikola
Kolar, Čedomir
Kolarič, Dejan
Kolarič, Sašo
Koliševski, Kole
Konečny, Jiří
Konečný, Jiří
Konič, Alenka
Koren, Mirjam
Košak, Jurij
Kovačič, Janez
Kovač, Irena
Kovačič, Jani
Kovačič, Mitja
Kovič, Janez
Kozamernik, Matija
Krajnčan, Kristijan
Krajnčan, Kristijan
Kramberger Uran, Irena
Kreft, Jure
Kregar, Andrej
Krevatin, Jan
Križnar, Tomo
Kropušek, Špela
Krošelj, Bojana
Krpič, Leon
Krumpak, Sašo
Kugler, Ema
Kujundžić, Emina
Kulenović Gudan, Darija
Kumer, Marko
Kumer Murč, Marko
Kušar, Matjaž
Kutin, Blaž
L
Lapajne, Janez
Ledinek, Primož
Legen, Djordje
Lenarčič, Katja
Lenarčič, Katja
Lenz, Marcel
Leskovšek, Zoran
Likeb, Tanja
Likon, Rado
Likon, Šarka
Lindner, Aaron
Ljubić, Milan
Lo, Domen
Loborec, Aleš
Lovšin, Evgen
M
Majstorović, Slaviša
Majstorović, Slaviša
Maloča, Ivan
Malus Azhdari, Maja
Manček, Mitja
Manček, Mitja
Mandić, Miroslav
Marc, Davorin
Marjanović, Jovan
Marzelli, Giorgio
Marzidovšek, Martin
Mastilović, Bojan
Mastnak, Grega
Matič, Tomi
Matjaž Pavlovec, samostojni kulturni ustvarjalec-filmski scenograf, Matjaž Pavlovec
Meden, Jure
Medved, Anja
Menendes, Diego
Merljak, Ivan
Michalski, Chris
Mihajlović, Minea
Mihajlović, Zoran
Mihelčič, Matjaž
Miklavčič, Denis
Milovanovič Jarh, Peter
Mišić, Radovan
Mitevska, Labina
Mitrović, Jelena
Mlakar, Urh
Mrak, Matjaž
Mudronja, Nikolina
Muhi, Andras
Muratović, Amir
Murn, Blaž
N
Novak, Niko
Novosel, Tomo
O
Oblak, Urška
Obleščak, Simon
Obzorniška fronta
Ocepek, Matej
Okorn, Pavel
Okretič, Marcela
Oman, Jaka
Ostermayr, Peter
P
Papavassiliou, Kyros
Pavlin, Aleš
Pediček, Igor
Pernat, Mojca
Pervanje, Jure
Petkovič, Boris
Petkovič, Boris
Petrushevski, Boban
Pinto, Alessandro
Pirc, Janez
Pobegajlo, Igor
Podgoršek, Sašo
Pogačnik, Lija
Pogačnik, Lija
Popov, Darko
Potokar, Boštjan
Premrov, Juš
Prettner, Maja
Prinčič, Igor
Prinčič, Tanja
Prosenc, Aiken Veronika
Prosenc, Nataša
Prosenc, Sonja
Prvanović, Biljana
R
Radmilovič, Samo
Rakoše, Tina
Ramšak, Anita
Ravnikar, Tilen
Rebrek, Rolanda
Redžepovič, Tjaša
Ressler, Oliver
Rešek, Katarina
Ris, Alexander
Robar Dorin, Filip
Robnik, Nina
Rodman, Petra
Roelly, Martin
Rohrman, Eva
Rosskopf, Eva
Rothe, Joerg
Rovšnik, Vasja
RTV Ljubljana
RTV Slovenija
Rus, Luka
Rutar, Jožko
Ržen, Sandra
S
Sadar, Pina
Saksida, Kolja
Saleh, Reem
Salkovski, Tomi
Sande, Maja
Schwab, Guido
Sečen, Rok
Sedmak, Roman
Selimović, Alma
Seliškar, Petra
Senčur, Jan
Senčur, Mitja
Sertić, Oliver
Sever, Jani
Sinko, Darko
Sipoš, David
Skledar, Milan
Slak, Franci
Slana, Blaž
Smisel, Mateja
Smisl, Mateja
Smrekar, Tina
Solina, Aleš
Srdić, Branislav
Stapenhorst, Gunther
Steinbacher, Koni
Stojanović, Milan
Stramič, Kristijan
Struna, Ljubo
Studio dim
Studio Vrtinec, Video produkcija d.o.o., Studio Vrtinec d.o.o.
Szekers, Denes
Š
Ščavničar, Tina
Šega, Aleš
Šega, Samo
Šest, Maja
Šílar, Antonin
Škorpik, Karel
Škrabalo, Ivana
Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Višja strokovna šola
Štefanec, Ana
Šterk, Igor
Štigl, Luka
Štih, Sašo
Štritof, Andrej
Šturm, Matija
Šuc, Iztok
Šulin, Fabris
Šušak, Mišo
T
Tadić, Ana
Tepina, Aljaž
Testen, Anže
T. Matić, Boris
Tobalina, Ivan
Tomazin, Eva
Tominšek, Stanko
Trebše, Ana
Tršar, Toni
Trušnovec, Gorazd
Turek, Domen
Tuza, Tamas
TV Slovenija
U
Urbančič, Atila
V
Vatovec, Matej
Vekarić, Barbara
Velušček, Nadja
Velušček, Nadja
Vezovnik, Igor
Videnović, Viva
Videnović, Viva
Vidmar, Petra
Vilar, Lado
Virc, Boštjan
Virk, Jani
Visoka šola za umetnost UNG
Vištica, Olinka
Vizjak, Jure
Vizjak, Jure
Vrbec, Danijel
Vrtačnik, Igor
Vrtačnik, Igor
Vrtačnik, Irena
W
Wagner, Christian
W. Davis, Ian
Weiss, Ida
Weiss, Maja
Winker, Erik
Z
Zajc, Franci
Zanco, Diego
ZANK, Zavod
Zavod Blade produkcija, Blade production
Zavod Kinoatelje
Zavodnik, Matic
Zavodnik, Uroš
Zavod za kulturne dejavnosti SENCA studio, Senca studio
Zidar, Marija
Zima, Ondrej
Zinajić, Neža
Zinajić, Tijana
Zindović, Zoran
Zlokarnik, Mojca
Zupančič, Damjan
Ž
Žbontar, Matjaž
Žigart, Andraž
Žiković, Melita
Žnidarič Štader, Vita